Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX480 zelené pixely

Zdravím, chci se optat mám z bazaru kterýmu važně věřím a rozhodně by mě nedali kartu která jde do hrobu testují ji vždy min hodinu přes 3D marky atd...

mám od nich GTX 480

S tím že mám 550W Enermax

Monitor mám LG W2042T

ale mám problém začnu hrát WOT a mám na obraze zelene pixely co blikají... když přehodím (Alt + tab) na plochu mám tam zelené čáry než se to přehodí...

Grafika je napojená přes DVI a monitor to samé může to být opravdu grafikou?

než PC najede do Win žadné zelené čáry ani pixely nedělá ani na ploše

mám z bazaru kterýmu važně věřím a rozhodně by mě nedali kartu která jde do hrobu

:-D:-D
Si vazne tak naivny, alebo si len robis srandu?
Pretoze toto normalny clovek napisat nemoze...z principu
Pretoze ty mozes verit aj v raptor jesusa, a bude ti to prd platne, ked do toho bazaru raz tu kartu priniesol nejaky smelinar, ktory ju uz nejak poskodil.

A pokial si ty sam nevidel ze tu danu kartu dakto testoval a sla bez problemov, ako tomu vobec mozes verit?