Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr projektoru

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem projektoru. Bude na stropě v poměrně světlé místnosti a měl by vygenerovat ostrý zřetelný obraz velikosti tak 1x2m. Podklad bude bílé plátno, nebo zeď. Cena v poměru k výkonu co nejnižší. Předem děkuji.

v poměrně světlé místnosti a měl by vygenerovat ostrý zřetelný obraz

Pomerne protimluv, neco jako herni notebook apod.

Uz to nekolik let nesleduju, ale byly nejaky fullHD projektory od Benq a myslim Epsonu, ktery byly slusny, ne az tak drahy.