Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při startu

Dobrý den
Mam takový problém když nastartuji PC tak chvíly běží normálně a pak se sekne.Když PC restartuji tak už nechce naskočit:.( .
Musím PC natvrdo vypnout a chvíly počkat potom pc naběhne ale jěstě než naběhle píše v biosu chybu : Warning! Some changes in chipset or clock settings caused boot failure.Defaults for these settings have been loaded.
Pak zmáčknu F1 pro pokračování PC naběhne normalně a pak +/- 2 dny funguje bez problémů.
A pak se stane to samé.Nevím si s tím rady prosím o pomoc všem děkuji za odpověd.

Konfigurace AMD Athlon 2500+ ,512 MB RAM ,zakladní deska GA-7VT600 1394,grafická karta WinFast 6600 TD.
Že nechce naskočit se projevuje tak ze vždycky kdyz se spouští tak pípne a naskočí monitor to je správne jenže on nepípne jenom zabrní a uz nenaskocí a monitor jenom bliká.
Teploty:
Základní deska 40 °C (104 °F)
CPU 53 °C (127 °F)
Aux 37 °C (99 °F)
Seagate ST380011A 39 °C (102 °F)

Hoste, já myslím, že to přetaktovaný nebude, když se mu vyresetuje CMOSka do defaultu. Píše přece, že musí pokračovat F1. Spíš bych to viděl na slabou baterku na prkně, odcházející zdroj nebo zaoxidované kontakty RAM/VGA. Zkusil bych vytáhnout paměti a grafiku, lehce očistit kontakty (přegumovat, kapesník v čistým lihu...) a strčit to tam zpátky. Pro jistotu provést jumperem na prkně reset CMOS, nastavit BIOS do defaultu a testnout. Jo, možná určitě bych se kouknul na kondenzátory na prkně, jestli nemají vyboulené vršky...