Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr externího 1 TB HDD USB 3.0

Výběr externího 1 TB HDD USB 3.0
Jaký celek s integrovaným řešením z výroby byste doporučili? Požadovaný je komplet z výroby, nikoli koupě disku a rámečku zvlášť. Je třeba počítat s tím, že bude v budoucnu nutná preparace a záchrana dat (bez pájky!).
Tenhle článek mi vůbec nepomohl. http://pctuning.tyden.cz/hardware/disky-cd-dvd-br/ 41215-velky-srovnavaci-test-1tb-externich-disku-pr o-usb-3-0
Je to napsané egoistycky a zoufale. Autor je asi dobrý narcis pro kterého je design modlou. Děti by psát neměly.

Chceš protikladné věci - integrované řešení a možnost preparace a záchrany dat. Prakticky nesplnitelné, jediná negarantovaná možnost je koupě hotového externího disku, o kterém se ví, že uvnitř obsahuje zvlášť klasicky SATA disk a zvlášť USB interface.