Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome se neotevře, ale v procesech běží

Ahoj všichni,

hledala jsem úplně všude a už toho mám plný kecky. Google Chrome mi vždycky fungoval, ale poslední měsíc se po nějaké době prostě nespustí - spustí, ale jen v procesech, a okno se neotevře. Hledala jsem všude a reinstalovala jsem to asi 50x, věřte mi, že se mi to nechce dělat pokaždé, když chci na net, takže hledám možnosti jak to vyřešit.

1. nový prohlížeč = poslední možnost
2. CCLeaner = nemá vliv, Chrome se nespustí
3. Chrome Cleanup Toll = nenajde žádnou chybu, Chrome se stále nespustí,
4. reinstall win = nic, stále nefunguje (reinstall ne jen kvůli Chromu, už to bylo potřeba)
5. odinstalovat škodlivý software = nic
6. firewall = přidána výjimka pro Chrome, stále nic
7. firewall celkově vypnutý = nic
8. obnovit nastavení Chromu = ne

Takže návrhy a nápady jak to vyřešit? Předtím než to vyměním za nějaký jiný prohlížeč.

Děkuji všem za normální odpovědi ;)

EDIT: Win 10 64-bit

2. CCLeaner = nemá vliv

bohužel jsi nezačala normálně ty. je čas na reinstalaci windows.

když se přihlásíš jako jiný uživatel, chrome naběhne?
zvláště pro uživatele chrome platí: máš odspywarováno?
nepoužíváš někdy vícemonitorový režim? neběží chrome na jiné-teď nedostupné obrazovce?

je to jednoduché - pokud jsi reinstalovala dnes, chrome nemá žádnou důležitou historii, můžeš klidně přejít na jiný prohlížeč.

nová instalace by mohla být bez spyware, ale neznám původ stažených programů. čím bylo odspywarováno?

poslední měsíc se po nějaké době prostě nespustí

jak přesně se provádí taková reinstalace, když pokračuje stará chyba aplikace?

adaware je nesmyslný soft naprosto k ničemu, to ti musel doporučit nějaký trotl.
ten adwcleaner je rozumná volba, viz jeho log. (laikům stačí místo čtení jen klikat na clean)

ad ccleaner - už jsem tu psal o neschopném trotlovi, který ničemu nerozumí?
takže taky pryč.

kdyby potíž se spyware doplňky přetrvávala, další variantou je spustit junkware removal tool.

chrome://plugins

poslední měsíc se po nějaké době prostě nespustí - spustí, ale jen v procesech, a okno se neotevře

Ono je to spíše naopak. On se chromák při vypnutí neukončí v procesech a tak, když se ho pokoušíš jakoby znovu spustit, tak už tam spuštěný je (ještě od minula). Může to mít na svědomí nějaký seklý plugin. Všechny procesy chrome.exe ručně ukonči ve Správci úloh. Podívej se do chrome://plugins a deaktivuj všechno, o čem nevíš, k čemu to slouží. Předpokládám, že kontrola programem MBAM a AdwCleanerem už proběhla.