Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blue Screen

Dobrý den, mám otázku ohledně blue screenu. Již nějakou dobu se mi objevuje blue screen a já nevím jak jej opravit :/ Sledoval jsem nějaké videa ale moc to nepobral, mohl by mi tu někdo poradit co dělat? Sehnal jsem si program blue screen viewer a udělal screen: Y7TJ Prosil bych rozumnou radu :( Nejsem v počítačích nějaký expert :(

psal jsem "jinou verzi", než máš teď.
jestli máš poslední 16.6, tak tu níž ze stránky 16.3 ~300mb

nepíšeš ale, co máš za grafiku. jestli je to nějaká vykopávka, nemá žádný smysl updatovat stále nové verze ovladačů, které se už se starou grafikou netestují.

a když už jsem měl pochybnosti o správné instalaci ovladačů (když nevíš, jakou máš verzi, nejspíš oprávněně):
začíná se správně driverem chipsetu - pokud není u desek s amd chipsety integrovaný přímo do ovladače grafiky.
ale to by nesměl být typ základní desky tajný.

To predsa zavisi od toho jaku mas grafiku a jaky HW.
Ked si sa tam dostal tak ze si naklikal spravnu grafiku a spravny windows do tych volieb, tak stiahni a nainstaluj to uplne vrchne Radeon Software. Mozes skusat aj starsie verzie, viz brtnik. Ale uspech zavisi od vela inych veci (jaky mas HW, co si v tych windowsu uz rozvrtal, jake mas dalsie ovladace, apod)