Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při spuštění google chromu se mi načítá ruská stránka

Při spuštění google chromu se mi načítá ruská stránka. Již jsem i odinstaloval google chrome, ale po instalaci se mi vše vrátilo zpět. I když spustí I.E načítají se stejné stránky. V nastavení google chrome jsem již vše zkoušel a nic nepomohlo.Prosím Vás o radu jak se toho zbavit. Když otevřu google je tam ruská stránka a když kliknu na ikonu domovská stránka naskočí normálně centrum. Olda

Když otevřu google je tam ruská stránka a když kliknu na ikonu domovská stránka naskočí normálně centrum.

Podívej se do zástupce, kterým spouštíš Chromáka, jestli nemá za .exe ještě nějakou webovou adresu.
Příklad: "chrome.exe" www.neco.com a podobně. Ten přebytek samozřejmě smaž.

Podívej se v podrobném seznamu nainstalovaných aplikací (třeba v RevoUninstalleru) co tam máš,bude tam nějaký toolbar,tak odinstalovat,popřípadě se mrkni na spuštění programů po startu,ale zase přes nějaký program,ve Windosowském přehledu to nemusí být.

Ahoj, měl jsem teď to samý :) . Doporučuji stáhnout MalwareBytes - je to free program, projel jsem Scan, našlo mi to Malware, u kterého bylo napsané něco v systému, uvidíš u něj /TASKS - jako úkoly... takže sis někde natáhl malware, může být z torrentů může být z péčka... Každopádně není to nic škodlivého, jen ještě nechápu, že v dnešní době to má někdo zapotřebí strkat na stránky, když tím nemůže získat žádné údaje :) .
Každopádně mě to po dlouhé době našlo 44 hrozeb z toho 3 malwary, tak jsem je všechny šoupl do karantény a je klid :) Mnoho zdaru