Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s odezvou

Ahoj, vím, že na internetu jsou ohledně tohoto tématu tuny.Ale mám trochu odlišný problém, tak bych se rád zeptal..
Párkrát jsem měl problém s odezvou, tak jsem zavolal technika, ten vždy něco přepl(možná na jinou anténu nebo věž, nevím přesně) a bylo to ok.Jednou taky vyměnil tu krabičku, která je venku(mám bezdrátové připojení).Teď mám trochu jiný problém a ten je, když nic nedělám, tak je ping většinou ok, ale stačí najet na nějakou stránku nebo pustit video na youtube a ping je rázem v rozpětí 200-3000!..Přes noc je ping většinou ok..Nevíte, čím by to mohlo být? Díky ;)

môže to byť aj tým,že poskytovatel internetu zámernne blokuje v "silnej" prevádzke p2p siete a podobné záležitosti a odblokuje v "slabej",obvykle v nočných hodinách,kedysi to u nás praktizoval t-mobile a na niektorých typoch internetového pripojenia to robí aj orange,že v silnej prevádzke od 12:00-24:00 sú tieto záležitosti brzdené a od 24:00-12:00 ide všetko naplno......zisti si to u svojho poskytovatela pripojenia predtým,než začneš hladať chybu inde....