Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit spojený film?

pomoci km playeru si poustim stazene filmy v anaglyphu,spojim dohromady a je to ale slo to spojeni vypalit?nasel jsem filmy uz spojene a funguje to bez km playeru,jak to vypalit,dekuji sikovnym lidem!
Změna předmětu, původně: awake (Prasak)

Máš nesmyslně položený dotaz - proto ti nikdo nereaguje. Otázkou je, v čem to chceš přehrávat? Ono třeba i každé stolní dvd nepřehrává všechno. Nebo jen v pc? Nejlíp máš si koupit přepisovací cedlo a pročíst si to zařízení, kde to budeš přehrávat, tak manuál, co to podporuje? A podle toho to vypalovat. 8-)

hocijaky 3d film mas uz rovno spojeny, nic dodatocne nedorabas.
ianc by si to musel prekodovavat programom na to urcenym a cakat podla rychlosti tvojho pc tak hodinu a viac.
km player to robi dodatocne, len ti video rozdvoji. no aby si to prehral v dvd prehravaci ci na tv, tak to musi byt spojeny subor, ktory treba prekodovat.