Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 15k s OS

Dobrý den,

chtěl bych poradit s pc sestavou.

Požadavky:
-cena max. 15k
-v ceně musí být zahrnut OS
-nejsem náročnej hráč (World of Warcraft, League of Legends)

Můj dotaz lpí v tom , že jsem viděl u kamaráda , že má sestaveny pocitac bez grafiky a má tam i5-6500,Crucial MX200 - 250GB,Seagate Desktop HDD - 1TB, Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400 ,MSI H170A GAMING PRO - Intel H170.
A hry co jsem už zmiňoval mu jedou krasne plynuje na full hd i bez grafiky.
Přejdu k veci nevím zda si pořídit tedy pc jen s integrovanou grafikou a pak třeba kdybych se v průběhu roku rozhodl hrát něco náročnějšího si grafiku pořídit a nebo jit do pc s grafikou ale jen do 15tis s os.
viz. třeba tato sestava : https://www.alfa.cz/basket.php?items=_37DY012ZHT01 3FVX0138GA0133X0012JNX011KXK01

Děkuji a odpovědi.

Já myslím (nemusí to být správně), že pokud chceš hrát pouze toto, tak klidně můžeš tu i3 s grafou a pojede to taky hezky. Pokud ale chceš hrát v budoucnu něco náročnějšího, tak bych vzal tu i5 bez grafy a časem dokoupil.