Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 6s rom/cmw ?

Zdravím.

Koupil jsem si fake iphone 6s a zdá se mi že se to dost kuše, chtěl bych tam nahrát nový ios 9.0 ale prvně chcu udělat zálohu, je tam klasicky cwm který je v android. Jde přes nějakou aplikaci v pc udělat záloha ? Nebo jak se to řeší ? Díky za rady.:)

ze iOS...dobre si pobavil.
na podobne srandy zabudni iOS tam nikdy nijak nedostanes....
a zalohu spravis prave cez cwm, kde cez volumedown a power nabootujes do jeho menu.
ale vzdy tam nahras len a len android, ziadny iOS.

nemas si co kupovat fake somariny.