Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikona WIFI nereaguje.

Dobrý den. Mám internet přes UPC, kabel, taky Wi-Free - připojuji se přes mobil a to v pohodě. Chtěla jsem také připojit přes Wi-Free notebook, ale nejde to. Technik z UPC mi řekl, že to v bytě jít musí, modem signál vysílá, ale já mám ikonu WIFI mrtvou. Asi bude problém v tom notebooku. Nevíte, prosím, co s tím? Děkuji. Notebook je Sony Vaio, OS Windows 7.

A ta ikona vypada jak presne? Samozrejme ze ked vobec nereaguje ikona ani na kliknutie, tak je to problem vo Windows. Uz bolo skusane ten Windows restartovat? V spravci zariadeni je vsetko bez vykricnikov a otaznikov?
P.S. prinajhorsom sa da aj odzalohovat si data a obnovit notebook na stav od vyroby, spravnou klavesou po zapnuti/restarte. A treba aj skusat klavesovu skratku (Fn+neco) alebo tlacitko na zapnutie wifi kdesi na notebooku.

proč se u sebe připojuješ přes omezené pásmo wi-free, když si platíš svůj upc tarif za data?
tvůj notebook nedokáže zobrazit např. v inssideru, jaké sítě vidíš?

ale já mám ikonu WIFI mrtvou. Asi bude problém v tom notebooku

ten krám nemá správce zařízení? a v něm wifikartu?
výpis "ipconfig -all" taky nic neví o wifikartě?