Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střihání videa

Zdravím, chtěl bych po vás poradit s rozhodováním mezi programy na střihání a další úpravu videa. V rovině Adobe Premiere, Vegas, Pinnacle atd.
Poměr jednoduchost/možnosti/cena. Řekněme, že mé zkušenosti jsou základní, ale ambice se vše naučit jsou vysoké.
Díky

Poměr jednoduchost/možnosti/cena.

Tak kým sa naučíš tie programy "Adobe Premiere, Vegas, Pinnacle atd. " vôbec používať, ubehne asi veľa času...Cena a jednoduchosť ?
No neviem...

že mé zkušenosti jsou základní

asi začni naozaj s niečím jednoduchším, a až niečo vytvoríš a budeš tomu rozumieť, prejdi na niečo profesionálnejšieho.

Za mňa odporúčam : Cyberlink PowerDirector - jednoduchý, prehľadný, obsahuje všetko potrebné, naučí sa ho aj lajk, cena je viac než priaznivá.
A hlavne, beží to aj na slabšej mašine a video sa spracuje relatívne rýchlo a bez "cukania"... ;-)

adobe je všetko možné,len nie jednoduché,pokial chceš niečo jednoduché,pme už odporučil power director/dnes už patrí pod corel/ alebo niečo a la Magix Movie Edit PRO,free program WAX,ktorý je ozaj na velmi vysokej úrovni,rozšíritelný pomocou pluginov,cenovo dostupný Edius NEO,alebo pre potreby domácich užívatelov/aj cenovo/ Adobe Premiere Elements.....