Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi/adaptérom

Dobrý deň,

často sa mi stáva, že hoci mi router funguje dobre a som na internete, zrazu mi nejde načítať stránka. Následne musím reštartovať adaptér, pričom sa podobná situácia stane niekoľkokrát za sebou. Najúčinnejšie mi v tom prípade pomôže, ak reštartujem celý počítač. Aj potom sa to však objavuje.

Tento problém mám väčšinou v prípade, ak používam počítač dlhšie alebo sa snažím načítať novú stránku.

Typ notebooku: Toshiba
Systém: Windows 8

Ďakujem za Vaše rady

Skus si v spravci zariadeni u USB root hubov alebo aj u toho zariadenia pozriet ci tam neni zaskrtavatko ze vypinat na usporu energie. Pripadne v ovl.panel energia si kontroluj ci tam nieco o tom neni v podrobnych nastaveniach energ.profilu.
Dalsia vec je nastavit router napevno WPA2-PSK apod a ne nejake Auto alebo kombinovane nastavenia. Dalsia vec ak nic nepomaha je skusit si obmedzit normu na g, da sa asi aj v spravci zariadeni u tej karty. Bude to pomalsie ale mozno stabilnejsie.

v tom případě to vypadá na interní potíže se síťovým připojením, viníkem může být jak vir nebo spyware, tak vadná služba třetí strany (bonjour service), ale nejčastěji antivir.
a neptal jsem se na výrobce av, ale přesný název. i když u avastu je to skoro jedno, poslední rok má znefunkčňující všechny verze.