Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se mám přihlásit do nastavení routru

Zdravím,
Koupil jsem si routr ASUS RT-N12plus , poté jsem ho zapojil a nastavil.
Nejprve když jsem šel na net, tak jsem se do nastavení routru vpohodě dostal, ale teď nemohu, nechápu jak se mám přes tuto stránku přihlásit (viz. vytočit číslo.... co to jako je ? ).

YU5
Jako prohlížeč používám mozillu

Díky za rady

Nenapisal si, ake mas pripojenie na Internet (kablovka, optika, telefonna linka, Wifi).
(mozno provider vyzaduje udaje na WAN strane, mas to v zmluve o pripojeni)

"Nejprve když jsem šel na net tak jsem se do nastavení routru vpohodě dostal" - ale prd, nastavenie routra je v ramci domacej/lokalnej siete ziadny "net" nepotrebuje.

Jednoducha odpoved, nieco si po*sral (nastavil ine IP-cko, alebo iny nezmysel), vyresetuj router.

Ked to vyzaduje "vytocit cislo", tak mas telefonnu linku (vyzaduje modem), pripadne ISDN (to vies len Ty), alebo si zle nastavil router.

Riesenie: Napis ake mas pripojenie od providera. Precitaj si "Zmluvu o pripojenim" ci su neni povinne nastavenia na strane vstupu (WAN) Teda IP-cko, brana, DHCP server ...

no jakože router už jsem restartovala ... a nefunguje mi to .. všechno ostatní funguje.. mobily, pocitač, ps4, jen notebook nefunguje :/ a nejdivnejší je že to normálně fungovalo ten notas.. a ted po dvou dnech.. se vzdycky po připojení oběví stranka na prohlížeči kde je první řadek... vytoč číslo a druhy řádek heslo