Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac nejde zapnout

Zdravim potreboval bych poradit.. mam zakladni desku msi 970 gaming.. skrin itek harrier 01 a zdroj cheftec gps-500a8 a grafickou karti msi radeon r9 270... procesor amd fx 8300.. da se to vsechno splacat sohromady aby ten pc jel? Vsechno co mam totiz zapojene, tak myslim ze to je zapojene zpravne.. ale kdyz se pokusim o zapnuti tak takladovna jenom blikne a nic se nedeje.. dekuji moc..

Najprv skusis dosku na stole len s CPU a jednou RAM, a zdroj samozrejme, nezabudnut na ATX12V, a skusis to zapnut srubovakom o PWR piny. Ked sa zapne, tak pridavas dalsie veci a pozeras sa ze ci su distancky v kejse len na spravnych miestach a co kde bolo jak zapojene atd.
Ked sa nezapne ani to, tak skontrolujes ze jak si ulozil CPU do patice, ci nie su posrate kontakty patice, apod. A zacnes vymienat komponenty najprv zdroj.
Zdroj by to utiahnut mal.