Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod napětí z autobaterie.

Prosím o radu.Potřebuji z 12V autobaterie napájet repro bedýnky z instalovanýmy,5W zesilovači,napájenými 6V.Můžete mi někdo poradit,nebo dát návod,jak něco,na úpravu napětí,vybastlit?

Jo,ten autoadapter vypadá slibně.Mám totiž tu autobaterii v zahradním domku,kde není přívod elektřiny.Chtěl bych si někdy poslechnout,nahlas,třeba CD z CD-přehravače.který bych právě připojl na ty bedýnky,protože jinak jsou na 4ks.monočlánky a ty se brzo vybijí,no a nabíječku kvůli nim kupovat nechci.Autobateri snadno hodim autem domů a nabiji ji.