Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokovaní instalace

Ahoj, minulý týden jsem si nainstaloval program Allshare do notebooku, abych se mohl přímo z TV dostat do složek s filmy v notebooku.
Dnes mi program Allshare přestal fungovat, tak jsem jej odinstaloval a chtěl jsem ho znovu instalovat.
Ale nelze jej znova nainstalovat,píše mi to Tato aplikace je z důvodu zajištění vaší ochrany blokována

defender sa da vypnut v ovl.panely defender. Vo W10 len do najblizsieho restartu. Smartscreen sa da vypnut v nastaveniach windows kdesi, snad funguje google.
Ked to pise ze to neni podpisane tak to zhlavy neviem si to vygoogli, ked mas rad sado-maso Win10 orgie a pouzivas Win10, tak trp. Uz si kvoli tym W10 zabil pol dna. To update sa oplatilo.