Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s externím HDD-nelze s ním jakkoli pracovat

Zdravím všechny,

mám úplně stejný problém jako je uváděný tady
http://pc.poradna.net/q/view/1582193-nelze-nacist- externi-hdd-v-ms-windows
ale žádný závěr jsem tam nenašel.

Jen pro úplnost uvedu, že mám HDD WD 320GB s množstvím dat, os Win 10 a po připojení exteráku se ukáže jen ikona HDD, přesně jako je to popsáno v předchozím dotazu, ale nedá se s ním jakkoli pracovat a ve správci disků se neotevře nic a PC totálně zpomalí.
Když připojím exterák k TV, mohu se v něm pohybovat libovolně, prostě vše funguje jak má. Tak trochu záhada. Za jakoukoli radu předem díky.
P

Lebo asi su na nom nejake chyby a windows je dementny.
Skus nabootovat nejaky live linux z CD napr. ubuntu apod, a otvorit to v nom. Skus aj USB porty vzdu na bedni ak to je normalny PC, a aj kabel ten co pouzivas v TV a aj stejnym smerom ho napruzit ako ked je v tv, keby tam nahodou boli nejake kontakt problemy na konektore.