Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřístupne fotky

Ahojte,

měl byhc takový dotaz. Strejda chtěl dát PC do továrního nastavení, tak jsem mu to udělal, předtim jsem ale dal jeho fotografie na externí HDD a teď nám nejdou otevřít. Píše to, že nemáme oprávnění a u náhledu fotografie je zamknutý zámek. Strejda si již nepamatuje heslo tak nevíte co stím? :) Děkuji za rady.

Zdá se mi, že měl win XP profesional teď už si fakt přesně nevzpomenu, přetahoval jsem ty jeho soubory ze složky dokumenty, měl je se mi zdá zaheslované ale už si nevzpomene a zkouším to odblokovat teď na mém WIN 10 a vůbec mi to nejde, jsem totalně ztracený v těchto věcech se vyznam úplně minimálně :(