Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem system volume information

prosim o radu dnes jsem zapnul do pc externi hdd a taky flashku a vsude se mi objevili dve slozky ktere tam nechci a nejdou vymazat prosim o radu jsou to tyto dve slozky recycle a system volume information tak samo aji na rozdelenem disku proste do vseho co pripojim jednotku pro obnoveni vsechny jsem zakazal ale nejde to pryc dulezite specha diky

Skús tento postup:

You can prevent the system from creating restore points in your external hard drive by following these steps:

a) Press Windows key + F key on the keyboard and type “System Restore” and click on the “settings” tab below
b) Click on “Create a restore point” in the search results
c) Now, in the new window, under “system protection” tab, select your External hard drive and click “Configure”
d) Click on “Disable System protection” and click Ok to save settings.

Nikto nerozumie co teraz chces a preco. Nemusis na to vobec sahat, bude to tam furt, a ano na NTFS diskoch to nejde otvorit a je to tak spravne, ptz opravnenia su nastavene len pre system (ale je mozne pridat zlozke opravnenia pre everyone, cez pravy klik)
Jaky vzdaleny pristup zas chces nechapem.

chce, aby sis nainstaloval týmový viewer a naklikal to za něj.
čili všechno co se tu napsalo je zbytečné, nic nechápe a nic nechce sám dělat, jen hledí na nesmyslný tentopočítač.

jediné doporučení je zakázat zobrazení "systémových složek" - a přestanou ho trápit věci, o kterých neví k čemu jsou.

Od Win8 sa to objevuje, na FAT32, win si tam nadrbe volume ID ptz FAT32 nema v sebe moznost ulozit cele GUID. Aby to vedel lepsie rozlisit, kvoli nejakej zasa-zbytocnej MS debilnej feature. Da sa to zakazat kdesi v registroch (staci googlit), ale aj tak to tam tusim vytvara (a tusim ze aj na NTFS diskoch), idealne je ignorovat to.