Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI Afterburner

Cus, rad by som si pretaktoval grafiku konkretne HD 7770, mozete mi povedat naco sluzi power limit, a ci posuvnikom mozem ist na max? Dakujem.

• K cemu ? Na power limit /TDP se nastavuje u nestability OC, kde s CLOCK se navysuje napajeni = + TDP.
Kdyz das do zarovky co ja na 1V das 5V myslis ze je to dobry napad ?
• Uz i v zaklade, tovarni OC uz muze byt nestabilni, mnohdy resitelny a UPdatem V-Biosu, naké domaci kutilstvy vede jen ke zbernému dvoru :-)