Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor rozliseni

Zdravim, mam problem s timto monitorem https://www.czc.cz/samsung-s24e391-led-monitor-24/ 184671/produkt
kdyz nastavim maximalni rozliseni, tzn full HD mam obraz v okne... nemam ho prez cely monitor, a na vsech stranach jsou cerne pruhy..
abych to mel na celem obraze, musim pouzit nastaveni rozliseni na 1680x1050 a to nechci, jelikoz na co mi je fullHD monitor, ktery nefunguje jak by mel?
setkal se uz s tim nekdo? byl bych moc rad za pomoc, jelikoz me to strasne deprimuje ;-) diky moc..

Vypni si underscan. Cinan to tak nastavil lebo iny cinan ktory vyraba TV zas urobil v TV ze obraz presahuje obrazovku. Asi sedeli spolu v hale a mali z toho srandu.
A ten dalsi cinan zasa to obcas zabudne dat do ovladacov, asi uz vyskocil z okna a prisiel iny cinan a ten na to zabudne obcas. Potom sa to da zmenit este v registroch.
Vitaj v roku 2016, to je doba kazdytraktoristacosilepivIT.

P.S. a problem neni v monitore, ten funguje spravne.