Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor

Dobrý den.

Je možný že můj pc, respektivě procesor fetuje?
Mám nepřetaktovanej procesor od intelu 2.90 ghz a monitoring mi píše výkon procesoru přes 3 ghz.

Tohle porušuje veškeré mé fyzikální pravidla IT-technologie.
Celý život žiju ve lži a klamech. PC informace nám lžou víc jak politici!

Vysvětlí mi to někdo prosím? :D Díky moc :D

Pobavil som sa :D Kedze ani nevies aky mas procak a uz vobec si to najst niekde kde to je napisane tak o tom IT moc teda nevies.

Ako sa uz pisalo, jedna sa o funkciu Intel procesorov ktora sa vola Turbo Boost :) Procak sa sam pretaktuje na urcitu hodnotu podla zataze.

Pobavil som sa :D

• To samé muze rict on o tobe, ""Intel procesorov ktora sa vola Turbo Boost :) Procak sa sam pretaktuje"", Turbo Mode nic nepretaktovava jde jen o technologii ktera spracovava Cores /v <TM> nejsou nikdy vsechny Core na Max turbo frekvenci. (dle struktury procesoru, dejme tomu ze ze 4xC jsou v Turbo jen 2xC, nebo dokonce jen 1xC v <TM>.
• Protoze podle tebe by to bylo co "Overclockujes Overclock" ?!