Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace na pamet telefonu

Dobrý den, chtel by jsem se zeptat jak mohu vyuzit pamet telefonu. Ted nemyslim interni pamet . na te mam asi 200gb mista, ale na pameti telefonu okolo 10gb a nevim jak jí vyuzit napr na instalovani aplikaci. Předem dekuji

klasicky problem, tazatel ma pocit, ze ... ty lidi tady ..., pritom sam napsal nesmyslny dotaz, na ktery se da odpovedet snad jen s vesteckou kouli, kterou tu bohuzel nikdo nema, sorry.
(Pokud nezadas dotaz poradne a nedokazes vysvetlit, jaky mas problem tak, aby to krome tebe pochopil i kdokoli, kdo tvuj telefon nema v ruce, nemuzes ocekavat zadnou radu tady ani nikde jinde krome te vestirny, takze to zkus tam.)