Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje ntb po aktualizaci

Ahoj, přestal mi fungovat notebook po aktualizaci, vždy akorát naběhne insert boot disk, přitom jsem s tím nic nedelal, jen byla taková delší aktualizace a najednou nefunguje.

ohlo dojít k upgrade na Windows 8.1 (to je ta velká aktualizace). Máš-li více disků,tak bootuj přes F12 nebo vlož instalační médium od té W8 a zadej v nabídce opravit tento počítač - odkaz na problém se spuštěním systému. Bod obnovy ne,smazala by se ta aktualizace.