Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem po reštarte notebooku

Dobrý deň mám taký problém s notebookom. Nedavno sa znicoho nič sam restartoval a po restarte vsetko nabehlo ako ma lenze nic nereaguje. Hocico ked kliknem tak proste cela obrazovka zacne nereagovat. Prosim Vas ak viete cim to moze byt a ci sa to da nejako napravit ozvyte sa.

když normální režim nefunguje a nouzový ano, je to něco v "po spuštění" nebo ve službách od cizích výrobců sw, ty v nouzovém režimu neběží:
-> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

chyby by sice šly dohledat i v prohlížeči událostí (protokoly windows -> systém), ale není to pro začátečníky.