Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mazání starých složek z HDD ( použítý pro OS )

Zdravím, poprosím o radu, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě aneb Windows.
Připojil jsem si od PC HDD z minulého PC, zůstali na něm složky, windows atd.. disk nemůžu formátovat, nemám kam dát data, proto chci smazat jen zbylé systémové složky, což se zdá nemožné.
Nastavil jsem si u složek vlastníka sebe, čiže administrátora, úplné řízení, stejně mi pokaždé při mazání vyskočí tabulka, abych od sebe získal práva na odstranění.. což nedává smysl.

Vůbec ne, jdu to vyzkoušet, ty práva mě ale dostali, nastavil jsem si u složek plný přístup, vlastníka administrátora, prakticky sebe a stejně mi při mazání skočí okno, aby mi vlastník přidělali práva, když jsem vlastník já sám. Což nedává smysl.