Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadávaní wifi

Dobrý den, mám problém s wifi protože vypadává. A to tak že někdy 5 hodin jde a pak nejde a potom jde 10 minut a stopne se na 1 minutu např u online her. To dělalo před týdnem dneska to ani nahodit nejde ale zajímavé je že mi to ukazuje plnej signál ale po chvíli se objeví žlutej vykřičník. Prostě to jednu dobu jde a pak zas ne /takže nevím jestli se ten dotaz vůbec odešle/. Máme barák spojený s garáží a v ní router, metr od routeru jsou mděné tyčky, jsme připojeni přes školu ve vysílačí brání 1 dlouhý smrk. Napadlo mě jestli by třeba nepomohlo přesunout router do bytu. A když hraju wot blitz a jsem u routeru tak mi to načítá 10 minut. Moc prosím poraďte.

Děkuji předem

Pokud jsi připojený bezdrátově a v cestě máš smrk, pak sis vlastně odpověděl. Router přesuň někam, kde je volná viditelnost na školu.
Znamená to, že máš jeden router, který současně přijímá signál ze školy a dál ti jej vysílá po bytě?
Kolik zdí je mezi garáží a bytem? Je to stejné patro?

Aha pardon nezmínil jsem se že je anténa školy která přijímá signál naší antény a ta to posílá do routeru který to rozmísťuje po bytu. Vším sem si že mezi vysílačem školy a naším je asi 30 větví ale je tam dvou metrový čtverec ve kterém není ani list ale musel bych anténu přesunout na to místo což je asi uprostřed střechy pomohlo by to ?