Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměť RAM

Ahojte..

Budu teď mamce kupovat repasovaný PC.
Vytipoval jsem si dva. Jeden má paměť RAM 4Gb DDR3 a druhý má 8GB DDR2

Jelikož se význam spíše v softwaru než v hardwaru, který je lepší? Ten 8gb?

Díky

Zalezi na internim zpracovani celého NTB, ale v zasade, radeji bych zakoupil <DDR3> s vysi frekvenci o proti DDR2, coz ma zasadni dopad na Graficky vykon /IGPu.
(DDR3 muze vypoved o osazenim modernejsim CPU /coz samozdrejme nemusi znamenat vykonejsi)