Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Video software

Zdravím.

Neznáte někdo nějaký video přehrávač, který by umožňoval na základě nějakého impulzu (midi, osc...) přehrát nastavenou část videa, a po skončení impulzu video vypnout (hodit black screen).

Jedná se mi o pouštění videa k DJ / kapele / mp3... Prostě nastavím v jiném zařízení rozpoznání BPM (to už mám hotové), to bude posílat třeba na první doby midi impulzy a tento software by "do rytmu" pouštěl dokola stejný úsek videa...

Díky moc

Asi jsi to nepochopil...

Stále doufám, že je nějaká možnost, jak ve VLC nebo v podobných, pro nás studenty cenově dostupných programech, docílit ovládání pomocí midi/dmx...

Protože se ve video DJingu nepohybuji, tak jiné možnosti, než koupit profi DJ program, neznám, proto se ptám tu..

Možná se tu najdě někdo jiný, kdo vymyslel jak tohle vyřešit...

(A zkušenosti s řešením věcí jinak, než koupením prvního "profi" programu, který vidím, mám... takže ano, myslím si, že to jde i jinak)

Ja sa zase neorientujem v DJ, ale niečo viem o programovaní a pýtam sa Ťa ako si predstavuješ ten midi impulz? Ako a odkiaľ si má program vycucať, že Ty vygeneruješ na akomsi neznámom zariadení nejaký signál? Čo urobíš s tým signálom? Privedieš ho do mikrofónneho vstupu, USB apod., alebo ako?

pokial poznáš profi programy,mohol by si vedieť aj o free programoch a la video dj free,m-audio torq,NI Reaktor player,Mixxx,Elastic Player a spol,sú zdarma/ u niektorých je nutná bezplatná registrácia a online aktivácia/ a podporujú aj externé midi príkazy,kontroléry a spol......vlc a podobné netušia ani omylom,čo to je midi/dmx etc,sú programované na úplne iné použitie.....