Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím kde u monitoru je díra ke připojení k poweru (starýho 15" monitoru)

Dobrý den, dnes jsem si přivezl od strýce monitor co nepotřebuje a dal mi ho. Nedal mi žádný kabely. Takže jsem to chvíli montoval a zjišťoval kde je klasická díra k poweru ale nikde nic. Jediný co tam je tak je klasický do PC VGA výstup a pak dva jiné výstupy, jeden DC-IN a druhý TOUCH I/O jinak nikde nic. A na netu když jsem tento monitor hledal tak jsem našel adaptér. Sice tu jeden mám ale přesto tam nejde zapojit, jinak ten monitor se jmenuje ViewSonic VG150. Prosím o pomoc už se nevím rady. :-D
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

loading...

Pánové, divím se, že dokážete psát odpovědi na tak stupidní dotaz. Majitel toho monitoru přece ví, že tam má "nějakou díru" s nápisem DC. Zcela jistě na stránkách výrobce by údaje našel. Nakonec, proč se na místě nezeptal dárce?