Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI no signal před loginem na účet (Win 10)

Zdravím, řeším teď jeden problém. Nejspíš to bude nějaká banalita, ale nevím co s tím. Mám grafiku GTX 960 a i7-4790 CPU. Snažil jsem se dopátrat proč není Intel HD aktivní a běží pořád jenom GTX. V BIOSU jsem tam přepl u možností GPU z Integrovaná + GTX na Auto nebo něco takového... Už přesně nevím. A od té doby před logon screenem je HDMI bez signálu. Tudíž nemůžu do BIOSU. Nevíte co s tím?

Díky. :)

Tak přes základovku to šlo. BIOS jsem nechal tak jak byl, zjistil jsem, že vůbec Intel HD nemám nainstalovanou, tak jsem stáhnul a zprovoznil... Ale po kliknutí na ovládací panel Nvidia mi to vyhodilo error, že na Nvidii žádný monitor neběží. Tak jsem v BIOSU nastavil Primary display na Auto a abych měl signál, musel jsem kabel hodit do grafiky. Teď zase nespustím Intel HD. Nechápu.

musíš si pozrieť v nastaveniach biosu aj v ovládacích paneloch grafických adaptérov,ktorý displej je primárny a kde je pripojený monitor a takisto v manuáli ku grafickej karte,ktorý konektor výrobca určil ako primárny...u Teba nastal dosť častý problém,že reálne primárny konektor nemá pripojený monitor a POST BIOS prebieha na videoporte-videovýstupe grafického adptéru,ktorý nemá pripojené zobrazovacie zariadenie a videovýstup s monitorom sa aktivuje až po nabehnutí operačného systému,takže je nutné napevno zvoliť v biose aj v operačnom systéme ako primárny displej ten,ku ktorému je reálne pripojený monitor,aby všetko prebiehalo a zobrazovalo sa cez ten videoport,ku ktorému je pripojený monitor,takže žiadne auto nastavenie,ale konkrétne -enabled pre potrebný GPU...