Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno javascript - dopočítání výšky sloupce

Zdarec. chci dopočítat výšku divu right_slider podle divu content. Mám tento script:

<script type="text/javascript">
	function myfunction() {
	    var elmnt = document.getElementById("content");
	    var txt = "<style> #right_slider {height: " + elmnt.offsetHeight + "px;} </style>";
	    document.getElementById("vypis").innerHTML = txt;
	}
	myfunction();
</script>

a pak v code ještě <p id="vypis"></p>

Hlásí mi to chybu: Cannot read property 'offsetHeight' of null
Ovšem když to udělám přes onlick buttom, tak mi to jde. Kde je chyba? Chci, aby se sloupec dopočítával automaticky.

Předem děkuji za odpovědi.

Při

<div id="right_slider" onload="myfunction()">

mi to nefunguje.

code:

<script type="text/javascript">
	function myfunction() {
	    var elmnt = document.getElementById("content");
	    var txt = "<style> #right_slider {height: " + elmnt.offsetHeight + "px;} </style>";
	    document.getElementById("vypis").innerHTML = txt;
	}
</script>
<div id="right_slider" onload="myfunction()"> <!-- dopočítat výšku javascriptem! -->
	<p id="vypis"></p>