Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koš

Dobrý den, prosím o informaci kde najdu složku koš. Najednou se ztratila a ani když ji dám vyhledat není nalezena. Přitom v cleaneru je zobrazována včetně souboru který chci obnovit.

Děkuji Jarda

ale já mám na obrazovce ikony W10 a když kliknu pravým tlačítkem tak to nic nedělá

ak myslíte na ploche ako klasicky u win7 a pod. tak

skuste najprv stlačiť ctrl a pritom krútit kolečkom na myši, ak nepomôže kliknite na štart -> ovládací panel -> vzhlad a prispôsobenie -> rozlíšenie a nastavte vyšie rozlíšenie,... prípadne otvorte dokumenty -> desktop a zmažte vše nepotrebné...

podla toho čo čítam není váš problém "neexistujúce" ale "nezmestené na plochu"... takže nemáte ako kliknúť pravým na plochu ked máte ikony všade....

ale já mám na obrazovce ikony W10 a když kliknu pravým tlačítkem tak to nic nedělá

ak myslíte dlaždice (modernUI prezývaný aj metro) kliknite dole na šipku a najdite pracovná plocha a naň kliknite.