Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi nefunguje po uogradu na w10

Zdravím,

nejsem asi první co se ma problém s WiFi po upgradu na Win 10, přesto vás prosím o pomoc. Mám Acer V15Nitro x64, network adaptér - Qualcom Atheros QCA61x4 WNA. Ovladač jsem aktualizoval, v řízení spotřeby jsem odskrtnul ,,povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie", a i přesto mi WiFi nefunguje. Má ještě někdo nějakou radu? Děkuji moc.

WIFI nefunge jak ? Není síť k dispozici,je jen omezené připojení,ten adaptér je externí ? Pokud zůstal Windows.old,tak ovladač najdi tam.Dej vyhledat v počítači - Složka Windows/Systém32 .Takové věci se zálohují.

Heled když sem to googlil, tak ten samý problém postihl x dalších lidí. Na mobilu se připojím ale přes ntb ne. Problém je u Microsoftu, při upgradu z Win8 na win10 WiFi dělá problémy. Právě jsem aktualizoval ovladače od výrobce ntb a problém stále přetrvává.