Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP, nejde internet v exploreru a aplikacích

Zdravím ve spolek,
na mém starším NTB přestaly fungovat aktualizace na avast, posléze jsem zjistil, že avastu nefunguje připojení k internetu, stejně tak nejde internet v exploreru. V Mozille a Chrome jde internet bez problému. Firewallem to není, zkoušel jsem nastavit google proxy, ale nepomohlo to...
Za každou radu budu vděčný :)

Stránku nelze zobrazit
Požadovaná stránka není dočasně k dispozici. Webový server má pravděpodobně technické potíže nebo je třeba změnit nastavení prohlížeče.

Když nastavím proxy 8.8.4.4 tak přestanou fungovat i ostatní prohlížeče...