Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S6 fail u 6.0.1 androidu (dm-verity verification failed)

Zdravím, snažil jsem se přes odin flešnout 6.0.1 android (z pětky), vše vypadalo ok ale při bootování to vyhodí error "dm-verity verification failed". Zkoušel jsem přes odin dát pětkovej bootloader, že bych celý proces zopakoval, ale přes odin nic nejde flashnout. Pořád píše "NAND write start" a tak je to tam klidně 5 minut... Nevíte co s tím? Nechce se mi to dávat do servisu. Určitě to bude nějaká kravina.

Díky :)

Vypadá to, že si si s najväčšou pravdepodobnosťou takzvane "brickol" telefon. Ak je tomu tak tak existujú dva bricky half brick a hard brick. Half brick sa dá odstrániť ale Hard brick nie. Tieto bricky vedia najlepšie odstrániť len v servise, takže radím skús sa ísť opýtať tam.