Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace základní desky a procesoru

Ahoj. Potřeboval bych pomoct ohledně instalace nové základní desky a procesoru. Jde o to zda bude potřeba znova reinstalovat počítač nebo to to počítač zvládna sám? Někde jsem četl, že stačí pouze odinstalovat staré řadiče. Jinak budu ještě dávat nové RAMky. Všem děkuju za jakoukoliv radu :)

Stará základní deska: H61M-P25 (B3) Nová základní deska: ASUS Z170 PRO gaming
Starý procesor: Intel Core i5-2320 3 GHz Nový procesor: Intel Core i5-6600K 3,5 GHz

Nenapsal jaky system, u woken bych rekl ze cim novejsi tim lip tohle snasi. Treba na mensim SSD mam "testovaci" W10 a ty zatim nabehly na vsem kam jsem ho zapojil. U W7 to tak vesele neni, je to "hod minci" - nekolikageneracni prechod ze stareho C2D na i5/1150 socket prezily. Pri jinem pokusu stejny socket/jen novejsi a nakonec jsem to vzdal a preinstaloval W7 znova.