Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy notebook

Dobry den prosim Vas chcel by som si kupit novu notebook a hladam nieco fakt lacnejsie co by v pohode utiahlo cs:go aspon na strednej grafike.. Prosim Vas ak vy ste mi vedeli pomoct najst takyto notebook ozvyte sa.. Vopred dakujem
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Za tu cenu nic lepsiho nesezenes. Samozrejme nejake hry ve smyslu nejake parby vic jak hodinu mozna jo, ale brzo ho oddelas. Ale pokud nejsi ochoten dat vic penez za notas aspon trochu pripominajici herni bez Uckoveho procesoru apod., s aspon trochu robusne provedenym chlazenim, tak opravdu lepsi volba nez tenhle Asus neni. Necekej ale zazraky, je to proste ekonomickej notas se vsim co k tomu patri.