Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PacketTracer - konfigurace sítě (Switch mezi Routery)

Dobrý den!

Chtěl bych poprosit o radu - nástin - jak na konfiguraci této sítě. Případně, jestli nemáte odkaz na nějaké video, kde se řeší podobný příklad.

FmJu7BE.jpg

Jak to nakonfigurovat bez toho SWITCHe bych věděl. Jednotlivým WANkám by stačil rozsah o 4 adresách (2 pro Serial porty a 1 Broadcast)
Ale mate mě tam ten SWITCH uprostřed. (Zřejmě by tam být nemusel - chápu to tak, že je tam pouze pro bezpečnost, kdyby mi dva serial kabely z jednoho routeru vypadly) Jenže si nejsem jistý jakým způsobem nakonfigurovat cestu právě přes ten SWITCH (např. z PC6 do PC9)

z7sjnhE.jpg (snad bude ta tabulka alespoň trochu k přečtení)

Vzhledem k tomu SWITCHi jsem rozsah adres WANek zvětšil - ale symsl mi to nedává - nejspíš je to špatně.

Budu vděčný za každou pomoc.

V pořádku ... už mi bylo porazeno :)

Prý se má brát ten SWITCH jako další LANka a přidelit jí další adresy - v tomto pripadě 8 adres a jednotlivym FasEthernetum na Routerech pridelit adresy z tohoto rozsahu.