Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nevypíná se PC

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat z nějakého důvodu se nevypne počítač.
Dám vypnout a vypíná se pak se vypne a znova se sám zapne.
Vypadá to jako bych ho nevypínal ale restartoval přitom ho
vypínám. Už se to stalo několikrát.
Mám Windows 8.1 64 bit.

Děkuji za radu a pomoc.

Prvne zkontrolovat "wake on ..." v BIOSu, jestli nemas povoleny nejaky automaticky zapinani. Melo by to byt vsechno na disabled.

Pak se samozrejme daji resit ruzne hw problemy jako test pameti memtestem nebo zkusebni vymena zdroje.