Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mizi mi disky

Ahoj, mam problem s mizicimi disky na mem PC s Windows 10. Nedavno mi zaclo mizet Fko, tak jsem zkontroloval kabely, pro jistotu koupil dalsi sata kabely a vymenil. Nepomohlo jendou ho v Tomto Pocitaci vidim jindy zase zmizi. Aby to nebyl ale jeden disk dnes mi zmizelo Decko. Napada Vas cim by to mohlo byt? Dekuji

update ze starých win na w10?
on je to totiž podvod - nejde o žádný jednoduchý bezproblémový update na podobnou verzi, ale o nejistý mnohdy nefunkční upgrade na nový nedodělaný systém s často horšími vlastnostmi - tebe budou asi zajímat automatické aktualizace systému včetně ovladačů.