Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Služba bezdrátové sítě windows není v počítači spuštěna

Dobrý den všem,
mám notebook s WINDOWS 10 a nyní nastal problém...z ničeho nic, ze dne na den, se nemohu připojit na wifi síť. Na pevnou síť jede internet bez problémů.
Kontrolka WIFI svítí, jak má. Nějaké to tlačítko na zapnutí a vypnutí WIFI na notebooku žádné není. Zkusil jsem přeinstalovat WINDOWS, připojit externí WIFI a vůbec NIC. Prostě mi jen hlásí "Služba bezdrátové sítě windows není v počítači spuštěna".
Poradí prosím někdo, jak WIFI síť spustit...???

uzivatel da pc do servisu a nestara sa, ked nevie ani zakladne vedomosti potrebne pre diagnostiku a opravu problemu.

Ako si to preinstalovaval? formatoval si disk? ak nie, nespravil si ziadny reinstall, len si preplacol jeden OS druhym a to nerobi dobrotu nikdy.

Takmer vsetky postupy platiace pre Vistu ci Win7, platia aj pre Win 10.

Skontroloval si vobec v sluzbach, ci sa da dana sluzba bez problemu spustit?
(start-spustit-services.msc-enter)

wifikarta musí být vidět ve správci zařízení.
v services.msc by měl být tento český název vidět.
v prohlížeči událostí (protokoly windows\system) může být chybová hláška po zapnutí, ale teď nevím anglickou zkratku služby.

Zkusil jsem přeinstalovat WINDOWS

ovladače do windows se onstalují ve správném pořadí.

uživatel si naivně nechá zapnutou automatickou aktualizaci ovladačů a po času mu stejně něco přestane fungovat, protože mrchosoft je naprostý, ale naprostý idiot.