Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zrušit automatickou aktualizaci icq

pěkný den, před několika dny se mi začalo ICQ při spuštění aktualizovat na novou verzi 10.0.1291. Dá se to nějak zakázat? Odinstaluju, nainstaluju verzi co jsem měla a druhý den je to zas zpět :( Ta nová verze je tak otřesná že vůbec nepřipadá v úvahu si jí nechat. děkuji za radu

Tyhle komunikační viry jako je ICQ orig. klient, Skype atd. si opravdu umí vynucovat. Obcházení jejich skrytých sviňáren je nelehké. Možným řešením je alternativní a většinou placený klient.

• Zrejme by stacilo servis/sluzbu aktualzizace pro ICQ nastavit/zakázat jen v nastavení "Firewall".
(ICQ jsem nikdy nepouzíval, bohuzel neznám jeho presnou strukturu, kde Firmware ho muze vyloucit kompletne, kde jako client muze byte zcela znefunkcnen, proto je porteba izolovat jen jeho proces sluzby UPdate pro ICQ).
• Zakladní problém, tady tech NÉ UPDATE, se muze také stat nefunkcním, kde kupríkladu jako klient muze spatne komunikovat s verzi sw/srveru, kde "verze" urcitého programu muze stratit kompabilitu.

děkuji za radu, pokusím se poprat s tím firewallem, a kdyžtak si tam dám ten qip nebo mirandu. Nejsem zrovna počítačový fanoušek a nesnáším když musím měnit programy na které jsem byla zvyklá a kde už vím co a jak. A už vůbec nesnáším, když si počítač dělá co chce a ani se mě nezeptá :)