Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj ???

Zdravím...mám skříň,ale chci si do ní koupit nové komponenty. Desku jsem zvolil tuto ASRock AM1H-ITX,procesor AMD Athlon 5350,operační paměti Kingston HyperX Fury Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600 plus hdd Seagate Desktop HDD - 500GB...chtěl jsem se zeptat jaký zdroj by se mi hodil,pokud možno levný,ale aby něco vydržel. A taky jaké k tomu budu potřebovat kabely a příslušenství,součastky v pc jsem již několikrát měnil,ale stavba nového,je pro mě premiera,tak bych byl rád za každou radu.
Předem moc děkuji za odpověď

Já mám sestavu:
Celeron G1840 2,8GHz Haswell
4Gb RAM DDR3 800MHz
500Gb HDD 16Mb mezipaměť
Lenovo Motherboard
280W zdroj

,,Hraju'' na tom CS:GO na 15-20 FPS, WarThunder na 20-30 FPS, WoTko na 25-35 FPS atd.
Starší hry typu GTA SA v pohodě na nejvyšší. Hraju taky strategie, které nepotřebují takový výkon (SimCity v pohodě).

Podle mě ti tohle stačí později můžeš dokoupit grafu typu gtx 750 ti, tu utáhneš v poho.

Jinak plánuju upgrade na GIGABYTE H110M-S2H spolu s Intel Pentium G4500 a Kingston 8GB DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series. To mě bude stát při nejhorších podmínkách 5000. Škoda že se do toho nevejdeš.