Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 17 000

Dobrý den, našel by se tu někdo ochotný, kdo by mi z komponentů seskládal počítač do 17 000?
Bez OS, primárně na hry jako je CS:GO, GTA V atp.
Ze starého PC můžu použít harddisk.
Děkuji za návrhy :-)

Zalman Z3
Seasonic S12II-520 520W
MSI B150 GAMING M3 - Intel B150
Intel Core i5-6400
SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024
Crucial 8GB (2x4GB) DDR4 2400, Ballistix Sport
Lite-On iHAS124, černá Bulk

disk mas a grafika asi RX 470 za 14 dni a do limitu by ses mel vejit.

casem zvaz SSD na system a nejcasteji hrane hry alespon 250GB napriklad Crucial MX200 nebo Samsung 850EVO.

Ano, obecně Skylake je při stejné frekvenci v průměru o 6-7% rychlejší a s menší spotřebou/TDP a výkonnější IGP/mimo i5-7 Broadwell s IGP Iris Pro Graphics 6200 (5 generace)
Navíc, s.1150/Haswell je skončená platforma = za rok či dva, pokud se deska posere, bude problém, stejně jako dnes u procesorů SB-IB/s.1155 desky nejsou.