Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tisková fronta na 2003 sbs

Zdravím. Na W2003sbs se mi občas seká tisková fronta a standardně nejde odstranit..v tiskové frontě to hlásí tradičně odstraňování...probíhá tisk..Neznáte někdo tip jak to vykopnout kromě restartu serveru... díky za info.
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

event log žádnej problém nevyhazuje. Tiskárna má připojenej HP jetdirect 170x printserver, přes kterej je nainstalovaná na serveru. Pokud tisknou z Windows aplikací, tak je vždy vše ok.
Problém je jen při tisku větších souborů z dosovskýho programu. Tiskárnu si normálně zachytává na LPT portu. Pokud tiskne větší objem dat, tak se občas zasekne ta fronta.

Mně napadá jen přehrát firmware v printserveru, nebo ještě možnost, že má tiskárna málo paměti s nedokáže si poradit s větším objemem dat..:?::?: