Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nouzovy reřim

Dobry den,při zapnutí PC normalně nabíha uvodní obrazovka Windows, potom blikne a zustane černa obrazovka,jedina možnost je spuštěni v nouzovem režimu.Zkoušel jsem obnovení systemu ale nic nepomohlo.děkuji předem za každou radu

můžu jen hádat, že podle bliknutí a černé negrafiky jde o grafiku.
trotlwindows totiž mají defaultně nastaveno, že si budou samy updatovat ovladače - toto může být výsledek.

kromě softwarového mišmaše může taky odcházet zdroj (filtrační kondy), že neutáhne akcelerovanou grafiku v normálním režimu. na štítku bude nějaký typ a výrobce.

jestli máš integrovanou grafiku na základní desce, chtělo by to připojit monitor do ní a vytáhnout pcie grafiku ven - jestli windows najedou.