Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook s win 10 shazuje wifi router

Zdravím,
mám notebook lenovo s win 10 a po připojení k wifi na wifirouter netis, tato wifina spadne, je stále vidět, ale odpojí všechny uživatele.
Posléze je možné se k wifi znovu připojit, ale padá to tak každé 2 minuty, jiné stroje s win 10 tohle nedělají, stejně tak ten ntb lenovo v jiné síti pracuje bezproblému.
Myslím, že uvádět přesné typy ntb a routeru je v tomto případě zbytečné, ale pokud by bylo třeba, mohu doplnit.
Máte nějaké tipy jak vyřešit tento problém? Vypnout nějakou službu atd...
Za každou radu budu vděčný :)

dyť jo.
router bezdomovecké značky se domlouvá s wifikartami, řízenými "inteligencí" jejich ovladačů. s jedním se neumí domluvit, leda za předpokladu vynucení jediné normy, což taky není ideální, jestli mají v baráku více zdí.
kromě vyhození toho shitu jde zkusit jiný ovladač, třeba bude mít štěstí, je to pokus zdarma.